Välkommen att kontakta oss!

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till våra olika verksamheter och till personal. 

Johan Åström
VD/Ägare

0920-50 22 00
johan.astrom@alvikstrafik.se

Eva Karlsson
Vice VD

0920-50 22 08
eva.karlsson@alvikstrafik.se

Karin Näsberg
Trafikchef
Buss
0920-50 22 10
karin.nasberg@alvikstrafik.se

Joakim Magnusson
Trafikchef Gods
Gods/fjärr
0920-50 22 51

Robert Lundkvist
Trafikansvarig Bulk, Verkstadschef
Verkstad
0920-50 22 21
robert.lundqvist@alvikstrafik.se

Katarina Enbom
Ekonomichef

0920-50 22 07
katarina.enbom@alvikstrafik.se

Johan Ericsson
Trafikansvarig
Distribution
0920-50 22 52
johan.ericsson@alvikstrafik.se

Kristian Uutela
Trafikledare
Gods
0920-50 22 57
trafikledning@alvikstrafik.se

Oskar Jansson
Trafikledare 
Gods
0920-50 22 53
trafikledning@alvikstrafik.se

Jonas Hintz
Trafikledare
Gods
0920-50 22 54
trafikledning@alvikstrafik.se

Ola Isaksson
Kundansvarig
Gods
0920-50 22 55
ola.isaksson@alvikstrafik.se

Kajsa Hedemalm
Verksamhetsstöd
Bulk/Verkstad
0920-50 22 22
kajsa.hedemalm@alvikstrafik.se

Annica Enqvist
Administratör
Gods
0920-50 22 02
annica.enqvist@alvikstrafik.se

Lena Fjällström
Ekonomi/lön
Ekonomi
0920-50 22 04
lena.fjallstrom@alvikstrafik.se

AT-Yvonne-

Yvonne Sällström
Ekonomi
Ekonomi
0920-50 22 05
yvonne.sallstrom@alvikstrafik.se

Ulf Gejhammar
Ordförande